25/8/11

ΚΑΛΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ Ο ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΦΙΛΙΚΟ

Φάση από την σημερινή φιλική συνάντηση

Κάτι παραπάνω από… δύο ενδεκάδες χρησιμοποίησε ο Βαγγέλης Φίντζος, στο πρώτο φιλικό παιχνίδι του ΚΕΡΑΥΝΟΥ  για τη φετινή χρονιά με αντίπαλο τον ΕΡΜΗ Καναλίου.Το φιλικό παιχνίδι πραγματοποιήθηκε χθες το απόγευμα στο Θεσπρωτικό, όπου ο ΚΕΡΑΥΝΟΣ επικράτησε με σκορ 2-0.
Αυτό που ικανοποίησε ιδιαίτερα ήταν η πάρα πολύ καλή εμφάνιση όλων των παικτών παρ’ όλη την κούραση από τις  συνεχόμενες προπονήσεις.
Συνολικά αγωνίστηκαν 25 ποδοσφαιριστές και τα τέρματα του ΚΕΡΑΥΝΟΥ πέτυχαν ο Μπόμπορης Π. στο 18΄  λεπτό και ο Κούσης στο 67΄  λεπτό.
Στο Α΄Ημίχρονο ο ΚΕΡΑΥΝΟΣ αγωνίστηκε με τους: Duka, Δημολίτσας, Μπόμπορης Α, Μπολάνος, Γεωργαλής, Μπόμπορης Π., Λέτσος, Παππάς, Σιώρος Αντ.,Τζιάκος Γ.Ν.,Παπαδήμας
Στο Β΄Ημίχρονο με τους: Duka, Πανούσης, Ντόβας, Τζιάκος Γ.Δ.,Κιτσαντάς, Καλδάνης, Κολιός, Κούσης,Φέκκας, Καραγιάννης, Σιώρος Απ.
Επίσης αγωνίστηκαν και οι: Τζιάκος Δ, Μπαλάφας, Κουλιάτσης και Μαλέσκος.